CV po niemiecku

CV po niemiecku, życiorys po niemieckuPrzed rozpoczęciem pracy nad CV w j. niemieckim  omawiamy telefonicznie z klientem wszystkie kwestie związane z wykształceniem i doświadczeniem oraz branżą, w której chciałby kontynuować pracę w Niemczech. Możemy dopasować CV pod konkretną ofertę pracy lub na życzenie zrobić tylko korekte CV – jeśli wcześniej życiorys został profesjonalnie wykonany w j. niemieckim. Nie tłumaczymy „słowo w słowo” przysłanych CV w j. polskim na j. niemiecki, ponieważ z zasady nie spełniają one wymagań niemieckich HR-menadżerów. Przygotowujemy CV od podstaw w j. niemieckim we współpracy z niemieckimi lektorami, korzystajac z informacji zawartych w polskim CV, tak aby końcowy produkt spełniał oczekiwania niemieckich rekruterów.

Przebieg:

 • Zamówienie usługi (na adres e-mail: info@hrservice-niemcy.pl) wraz z przesłaniem CV w j.polskim. W przypadku wykonania tylko korekty – CV w j. niemieckim.
 • Bezpłatna konsultacja telefoniczna w terminie wybranym przez klienta.
 • Potwierdzenie przyjęcia zamówienia usługi wraz z określeniem terminu przesłania CV/korekty.
 • Przesłanie gotowego CV w j. niemieckim na adres e-mail klienta w pliku word i pdf w terminie podanym w potwierdzeniu zamówienia.
 • Przelew przez klienta kwoty podanej w cenniku za usługę na nr. konta podany w potwierdzeniu zamówienia.
 • Ewentualne poprawki na życzenie klienta bez dodatkowej opłaty.

Jakich informacji potrzebujemy od Ciebie w celu napisania cv w j. niemieckim?

 • dane osobowe (imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres –  email, nr. telefonu)
 • szczegółową historie zatrudnienia (nazwa pracodawcy, siedziba, okres zatrudnienia z podaniem miesiąca i roku, obowiązki oraz zajmowane stanowisko)
 • wykształcenie – ukończone szkoły, wyższe studia z podaniem kierunku, kursy, szkolenia i praktyki zawodowe w kraju i za granicą
 • znajomość języków obcych, obsługi programów komputerowych
 • posiadasz  prawo jazdy, własny samochód?
 • hobby – jeśli ma związek z pracą
W Niemczech nadal mile widziane są CV ze zdjęciem. Pod warunkiem, że jest ono wykonane profesjonalnie przez fotografa. Rekruterzy otrzymują w zależności od oferty pracy po kilkadziesiąt aplikacji dziennie. Z własnego doświadczenia wiemy, że CV ze zdjęciem lepiej się „sprzedają” ponieważ zostają dłużej w pamięci. Jeśli posiadasz zdjęcie, które możemy wykorzystać pisząc życiorys po niemiecku, załącz je proszę w zamówieniu.

Masz już gotowe CV po niemiecku i nie jesteś pewien, czy jest OK? Prześlij nam bezpłatnie do sprawdzenia!

Chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądało twoje CV po niemiecku, kliknij na zdjęcie poniżej. Jest to przykładowy wzór, który został wykonany wcześniej dla jednego z klientów. Dane osobowe, biografia oraz zdjęcie zostały zmienione.

Lebenlauf Muster - CV po niemiecku wzór

Chcesz niezobowiązująco uzyskać więcej informacji na temat usługi przed wysłaniem zamówienia? Napisz do nas a my oddzwonimy!

Porady na blogu, jak napisać CV po niemiecku:

E-Mail-Bewerbung
CV po niemiecku – wzór
Jak sporządzić CV po niemiecku?